Програма

 

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2018»

Телефони для замовлення квитків: 
м. Рівне:  +38(097)785-87-41
м. Луцьк: +38(095)584-02-93

                                                       

24 серпня 2018 року, п'ятниця


 

Концерт гурту "SHUMA" в рамках спільного проекту  "ART JAZZ" та "ЕтноРівне"   

м. Рівне, Майдан Незалежності
Вхід - вільний

             

 

 20:00-21:00  Гурт "SHUMA", Білорусь


25
 серпня 2018 року, субота

 Замок Любарта, м. ЛуцькОбласний Музично-Драматичний Театр
          м. Рівне, вул. Театральна, 1   

 

18:00-19:00 "Atmawinds" (Україна)

18:00-18:20  Початок фестивалю

19:10-20:10 "Kyiv All Stars Blues Band"
(Туреччина - Україна)

18:20-19:10 "Andrzej Kowalski Quartet"(Польща - Румунія - Україна)


20:20-21:20 "The Cancel X Band" 
(Україна)

19:20-20:20 "Квартет Аніти Авакян" 
(Вірменія - Україна)

21:30-22:30 Гурт "SHUMA" (Білорусь)

 20:00-20:30 Антракт  

 

23:00 Jam session 

20:30-21:15 "Тріо Романа Бардуна feat. Frank Parker" (США - Україна)
21:20-22:00 "The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Cordoz" (Куба - Польща - Україна) 


 


 

22:30 Jam sessions:

Ресторан “Father”, вул. Степана Бандери, 24А;
* Бар-ресторан "Блюz&Jazz", вул. 16 липня, 7;


                                                 26 серпня 2018 року, неділя

 Замок Любарта, м. Луцьк                "Джаз на Лебединці"
          м. Рівне, Парк "Лебединка"
                 Вхід - вільний
 

18:00-19:00 "Andrzej Kowalski Quartet"(Польща - Румунія - Україна)

12:00-22:00 Фудкорти від ресторанів "Vinograd" та "БарМаки"

19:10-20:10 "Квартет Аніти Авакян" 
(Вірменія - Україна)

17:00-21:00 Продаж вінілових платівок та музична програма


20:20-21:20 "Тріо Романа Бардуна feat. Frank Parker" (США - Україна)

21:00-22:00  "The Cancel X Band" 
(Україна)

 

21:30-22:30 "The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Cordoz" 
(Куба - Польща - Україна) 


    

 

 

 

23:00 Jam session в Замку Любарта


  

 

                              Andrzej Kowalski Quartet (Польща - Румунія - Україна)                       

Анджей Ковальські — гітара;

Тарас Баковськийсаксофон;

Іон Вірлан — контрабас;

Адам Вайджік — перкусія;

  

Квартет Анджея Ковальського виконує джаз, насичений елементами електронної музики та року. Анджей Ковальські — гітарист та композитор, що отримав престижні нагороди на музичних конкурсах Azoty Tarnów Jazz Contest 2014, Макрорегіональому Конкурсі Джазової Імпровізації в Коніні 2015 та RCK Pro Jazz 2017. В 2015 році Анджей отримав стипендію на літнє навчання в Музичному Коледжі Berklee, Бостон, США. Крім того, брав участь в музичних майстеркласах видатних музикантів Майка Стерна (Mike Stern), Дейва Лібмана (Dave Libman) та Девіда Доружки (David Doruzka).


Тарас Баковський - саксофоніст та композитор, лауреат Міністра культури та національної спадщини. Тарас теж неодноразо здобував нагороди на міжнародних музичних конкурсах, у тому числі перше місце в конкурсі "Нові імена України" в Києві. В портфоліо музиканта - співпраця з багатьма видатними музикантами, серед яких Френк Паркер (Frank Parker), Майкл Боуі (Michael Bowie, Вітольд Рек (Vitold Reki) та Маркус Стрикленд (Marcus Strickland).

  

Іон Вірлан - контрабасист, що закінчив Національну консерваторію в Бухаресті та Академію музики. Кароля Ліпинського у Вроцлаві. Він виступав на найвідоміших фестивалях джазової музики в Румунії, таких як джазовий фестиваль "Сібіу" та джазовий фестиваль "Тімішоара".


 

Адам Вайдзік - барабанщик, випускник Державної музичної школи II ступіня в Познані. Учасник навчальних курсів та семінарів ПавелаКачмарчика (Paweł Kaczmarczyk), Кшиштофа Градзюка (Krzysztof Gradziuk) та Дерріка Макензі (Derrick McKenzie). Лауреат багатьох нагород на конкурсах джазової музики. Адам здобув перший приз на Pro Jazz VIII RCK в складігурту “Izotop“, перший приз на XIII Hanza Jazz Festiwal та нагороду на Blue Note Poznań Competition 2017 з гуртом “Follow Dices”


 

                                   Квартет Аніти Авакян (Вірменія – Україна)


Аніта Авакян - вокал;

Констянтин Кім - барабани;

Євгеній Пугачьов - гітара;

Євгеній Тригуб - клавішні;


Анита Авакян — володарка голосу, котрий нікого не залишить байдужим. Особливий тембр та нестримна енергія Аніти полонила публіку і зробила Її улюбленицею багатьох сцен. Різноманітність репертуару, від джазу до сучасного хіп-хопу, вражає і водночас засвідчує майстерність та талант.                        
                             Roman Bardun Trio feat. Frank Parker” (США – Україна).

 

Роман Бардун - фортепіано

Камілла Драбек - контрабас

Френк Паркер/Frank Parker - барабани


Американський барабанщик, що відбиває ритм джазу вже 20 років - Френк Паркер - більшу частину кар’єри провів в турах разом з віртуозами США та Європи. Судіть самі, він грав з
Куртом Елінгом (Kurt Elling), Фредді Хаббардом (Freddie Hubbard), Роєм Харгрувом (Roy Hargrove), Ніколасом Пейтоном (Nicholas Payton) та Джоном Патітучі (John Patitucci). Френк був помічений на «Chicago Jazz Festival», «JVC Jazz Festival», «North Sea Jazz Festival» та «Monterey Jazz Festival».


Лідер бенду, Роман Бардун, виступив на всіх можливих сценах рідного міста Львова, включаючи Львівську Національну Філармонію та Львівський Національний Театр Опери та Балету. А далі були концертні майданчики Європи та США.


Деякі з них:

- легендарний клуб Vortex в Лондоні під час Лондонського Джазового Фестивалю, одного з найбільших джазових фестивалів в Європі;

- Bird Recital Hall університету Луївіля в Кентакі;

- Chea Concert Hall  в університеті Вільяма Патерсона в Н’ю Джерсі, на одній сцені з його наставником, володарем Греммі, Білом Шарлапом;
Roman Bardun Trio” - це авторський проект Романа, де він виконує власні композиції. Колектив виступить з програмою альбому «APPEARANCE», що вийшов осінню 2017 року.

 

                     The Cuban Latin Jazz feat. Yaremi Alfonso (Куба-Польща-Україна)

 

Роланд Абреу (Roland Abreu) – контрабас

Тарас Баковський (Taras Bakovskyi) – саксофон

Павєл Кукула (Paweł Kukuła) – фортепіано

Домінік Яске (Dominik Jaske) – перкусія

Яремі Альфонсо (Yaremi Alfonso) - вокал

 

На “ART JAZZ” буде спекотно від міксу джазу, латинських і афро-кубинських ритмів, сальси та класичної музики у виконанні "The Cuban Latin Jazz" та особливої гості Yaremi Alfonso.
Талановита співачка  народилася в Гавані. Оточена музикою з раннього віку, Яремі закінчила музичну консерваторію в столиці Куби, де вивчала класичну гітару та вокал. В портфоліо кубінки -  співпраця з культовими  зірками “Buena Vista Social Club”. Яремі ототожнює себе з традиційною кубинською музикою, а її улюблені жанри - Сон, Тімба та СальсаВ репертуарі "The Cuban Latin Jazz"  чітко відчувається коріння Куби, носієм якого є насамперед лідер гурту, контрабасист Роланд Абреу. Музикант народився у місті Гавана і жив там, доки йому не виповнилося 20 років. Сьогодні на своїй другій батьківщині - Польщі - він творить, експериментує і тішить слухачів, додаючи до улюбленого музичного стилю часточку свого гарячого кубинського серця. Поруч із контрабасом в «The Cuban Latin Jazz» органічно звучать саксофон, піаніно, перкусія та конґи.

                                                          "SHUMA" (Білорусь)


Shuma - гэта жывы электронны праект, у межах якога сумяшчаюцца архаічныя сьпевы Беларусі і розныя стылі сучаснай электроннай музыкі ( Electronic,IDM, Acid jazz, Bass, Ambient, Techno, Digital Archaica, Folktronica, Chillstep, Ethno-Electronic, Future Beats і інш.)

Удзельнікі праекту SHUMA (digital archaica, electronica):
Руся - вакал, канцэпт 
Надзея Чугунова — вакал.
Аляксей Будзько — лайв-праграмінг, клявішныя                                           The Cancel x Band (Україна)

The Cancel x Band — проект шiстьох музикантiв, з'єднуючих у своїй творчостi iнструментальну музику та хiп-хоп. Хлопці вміло оперують двома рiзними жанрами та напрямками, поєднують гармонійно два настрої та створюють неповторну самобутню музику. У цій справі їм допомагають класичні клавішні і саксофон, вміло сплетені з електро-, бас-гітарою, міді-контролерами і скретчем.The Cancel x Band — очiкуванi гостi на найбільших фестивалях України, таких як Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend, Hedonism Festival, вони збирають аншлаг на великих майданчиках Києва, Львова та інших великих міст.

The Cancel Band:
Sax — Олексій Яцина
Guitar — Микола Зінченко
Keys — Єгор Гавриленко
Bass — Ростислав Велеславович
Controllers — Андрій Зеленський
Scratch — Ростислав Швед (Dj Shon)


                          "Kyiv All Stars Blues Band" (Туреччина - Україна)

"Kyiv All Stars Blues Band" - проект трьох поколінь музикантів, що виконують класичний блюз. В програмі колективу - весь спектр жанру, від Дельти Місісcіпі та чикагського блюзу до сучасного блюзу, фанку, бугі та джазових стандартів.


Гітарист Олександр Кузнєцов почав свою кар’єру більше 50 років тому, був одним із засновників легендарного столичного колективу «Второє Диханіє», а його унікальна манера гри слайдом не раз дивувала та надихала не лише українських любителів блюзу, а й іноземних майстрів жанру.Макс Таврічеський (вокал, гітара, губні гармоніки), окрім постійних турів Україною в якості людини-оркестру з унікальним репертуаром в більше, ніж 400 композицій, є організатором українських турів іноземних виконавців блюзу, столичних блюзових фестивалів та джемів.


Барабанщик Денис Сидоренко довгий час грав музику за кордоном, виграв два престижні конкурси, а в даний момент є постійним учасником гурту «Дождь», однієї із найстарших блюзових команд України.


Бас гітарист гурту Кіріл Мачінскій - відомий як студійний музикант, аранжувальник української indie сцени та професіонал самих широких музичних поглядів.


В програмі, що прозвучить на фестивалі, колектив представить як авторські твори, так і композиції Willie Dixon, Sonny Boy Williamson II,Elmore James, Albert King, Jimmy Smith, Allen Tuessant,Kenny Burrell та інших класиків жанру.

                                               "Atmawinds" (Україна)


Atmawinds - це синтез джазу, фольклору, європейської та індійської класичної музики. Народжений в рамках музичного перформансу "Темброві антифони" на фестивалі «Gogolfest 2016», ансамбль сформувався як jazz-combo і в такому складі продовжує свою концертну діяльність. 


Музиканти не асоціюють себе з будь-яким стилем, жанром, канонами і стереотипами, для них важливі емоції та стан. Творче кредо ансамблю - сплетіння, взаємопроникнення, діалог різних стилів, культур, що створює потік витонченої музики, натхненної силою чистого духу.

 

Пробудження Духу має енергію вітру. В цьому вітрі відчувається ритм , мелодія, звук, світло, почуття…Музика Atmawinds – саме втілення мріі гармонійно поєднати людську особистість з вселенським Атманом.
 


Склад:

Євген Давиденко – саксофон, флейта

Марія Марченко – вокал

Валерія Марченко – рояль

Іван Литвинов – бас

Влад Дороганов – перкусія