Партнери

Команда міжнародного джазового фестивалю “Art Jazz 2021” висловлює щиру подяку партнерам фестивалю, без яких проведення джазового свята було б неможливим, а саме:

 

  • Управлінню культури та туризму Рівненського міськвиконкому, 

  • Управління культури та туризму Рівненської ОДА

  • КомпаніїДікергофф Цемент Україна";

  • IT-компанії “Playrix Zagrava”;


До зустрічі на
міжнародному джазовому фестивалі Art Jazz 2021!

Джазуймо разом!Патронат

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку було створене у 2003 році і є єдиним дипломатичним представництвом у цьому місті. Одним із завдань консульства є сприяння розвитку двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного та наукового життя (luckkg.polemb.net).

 

Партнери фестивалю


 

ПАТ "Дікергофф Цемент Україна"


Компанія "Дікергофф Цемент Україна" є членом Групи Buzzi Unicem, що разом формують конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff AG розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). 


Основний вид діяльності компанії "Дікергофф", довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Стратегія компанії полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

www.dyckerhoff.com.ua/

Смачні партнери фестивалю

 

Ресторан сучасної української кухні "БарМаки"

 

Чому ресторан БарМаки? Все просто:
- старовинні рецепти на сучасний манер;
- смачні страви з-під ножа, у тому числі авторські;
- музика на замовлення (від вокалу до діджеїв та саксофону);
- бенкетна зала на 100 чоловік;
- власна парковка;
- чаруюча краса тераси;
- душевні розмови з барменами;

І просто, просто затишна атмосфера та виключно українські виконавці, щоб насолодитися співом. Ми не залишимо байдужими навіть найскептичніших їдців. Більше, ніж за три роки, ми смачно нагодували близько 5000 гостей. Для багатьох заклад став улюбленим місцем, де можна отримати гастрономічну насолоду від бограча та помилуватися виглядом з тераси, аналогів котрій ви не знайдете у Рівному, чесно, можете перевірити. Для інших - це впевненість, що бенкет відбудеться на найвищому рівні.

Ну а для нас? А ми просто любимо свою справу і намагаємося робити її якнайкраще. З любов’ю, Команда ресторану, який довів, що українська кухня може бути сучасною та модною завжди.

facebook.com/barmaky.rivne/ та instagram.com/barmaky.rivne/
або за посиланням: restaurant-barmaky.business.site
Телефон для довідок: 068 876 5 876