Партнери

 

Впродовж останніх років нас традиційно підтримує міський Голова м. Рівне Володимир Хомко, Управління культури та туризму Рівненського МіськвиконкомуУправління культури Волинської облдержадміністрації та Управління культури Луцької міської ради


Патронат

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку було створене у 2003 році і є єдиним дипломатичним представництвом у цьому місті. Одним із завдань консульства є сприяння розвитку двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного та наукового життя (luckkg.polemb.net).

 

Партнери фестивалю


Страхова група «PZU» - 200-річні традиції страхування


Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.

 

Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, відповідно до PFSA, з широким спектром страхових і фінансових продуктів.

https://www.pzu.com.ua/

 

Регіональні партнери м. Рівне

 

ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» 


Входить до складу групи компаній «Технобуд Груп», основна діяльність якої — розробка нерудних кар’єрів та виробництво інертних будівельних матеріалів.

 ККНК «Технобуд» – знане підприємство, що здійснює свою діяльність вже близько 20 років.
 
Компанія займається експлуатацією Клесівського VI гранітного родовища та перероблюванням видобутої сировини на гранітний щебінь і відсів. Продукція підприємства – ключовий елемент у дорожньому будівництві та виробництві бетону.

Промислова розробка кар’єру ведеться з 1949 року. За цей період завод пережив 6 періодів реконструкції, в результаті яких став потужним українським підприємством. Близько 5 млн тонн щебеневої продукції на рік. ККНК «Технобуд» має власну геолого-маркшейдерську службу та самостійно проводить буро-вибухові роботи.
 

Продукція заводу сертифікована відповідно до державних та міжнародних стандартів.

Умови постачання: насипом залізничним чи автотранспортом.

Збут продукції здійснюється по Україні та закордоном.

www.technobudgroup.com


ПАТ "Дікергофф Цемент Україна"


Компанія "Дікергофф Цемент Україна" є членом Групи Buzzi Unicem, що разом формують конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff AG розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). 


Основний вид діяльності компанії "Дікергофф", довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Стратегія компанії полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

www.dyckerhoff.com.ua/

Смачні партнери фестивалю

 

Ресторан сучасної української кухні "БарМаки"

 

Чому ресторан БарМаки? Все просто:
- старовинні рецепти на сучасний манер;
- смачні страви з-під ножа, у тому числі авторські;
- музика на замовлення (від вокалу до діджеїв та саксофону);
- бенкетна зала на 100 чоловік;
- власна парковка;
- чаруюча краса тераси;
- душевні розмови з барменами;

І просто, просто затишна атмосфера та виключно українські виконавці, щоб насолодитися співом. Ми не залишимо байдужими навіть найскептичніших їдців. Більше, ніж за три роки, ми смачно нагодували близько 5000 гостей. Для багатьох заклад став улюбленим місцем, де можна отримати гастрономічну насолоду від бограча та помилуватися виглядом з тераси, аналогів котрій ви не знайдете у Рівному, чесно, можете перевірити. Для інших - це впевненість, що бенкет відбудеться на найвищому рівні.

Ну а для нас? А ми просто любимо свою справу і намагаємося робити її якнайкраще. З любов’ю, Команда ресторану, який довів, що українська кухня може бути сучасною та модною завжди.

facebook.com/barmaky.rivne/ та instagram.com/barmaky.rivne/
або за посиланням: restaurant-barmaky.business.site
Телефон для довідок: 068 876 5 876

Ресторани грузинської кухні "Vinograd" та кавказької кухні "KinZa"

Гамарджоба! Вже 3 рік поспіль ресторани "Виноград" та "Кінза" частуватимуть гостей фестивалю "ART JAZZ" найкращими грузинськими стравами: соковитим м'ясом з грилю, духмяними хачапурі, найсмачнішими хінкалі та крижаними лимонадами. Де? На Лебединці! Коли? 24 та 25 серпня! До зустрічі, Генацвале!
Компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників морозива!

Вже більше 10 років компанія «Рудь» є визнаним лідером ринку морозива й заморожених продуктів України.
 
Використання нових технологій та підходів до роботи, міцні партнерські зв’язки, вірність традиціям дозволяє нам завжди та в усьому бути на крок попереду — ми працюємо для споживачів!
 
«Морозиво № 1» — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії. Саме тому продукція підприємства не тільки задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів. Навіть найвибагливіші з них можуть знайти для себе свій смак в асортименті продукції.