Партнери

 

Впродовж останніх років нас традиційно підтримує міський Голова м. Рівне Володимир Хомко, Управління культури та туризму Рівненського МіськвиконкомуУправління культури Волинської облдержадміністрації та Управління культури Луцької міської ради


Патронат

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку було створене у 2003 році і є єдиним дипломатичним представництвом у цьому місті. Одним із завдань консульства є сприяння розвитку двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного та наукового життя (luckkg.polemb.net).

 

Партнери фестивалю


Страхова група «PZU» - 200-річні традиції страхування


Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.

 

Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, відповідно до PFSA, з широким спектром страхових і фінансових продуктів.

https://www.pzu.com.ua/

 

Регіональні партнери м. Рівне

 

 ПАТ "Дікергофф Цемент Україна"


Компанія "Дікергофф Цемент Україна" є членом Групи Buzzi Unicem, що разом формують конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff AG розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). 


Основний вид діяльності компанії "Дікергофф", довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Стратегія компанії полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

www.dyckerhoff.com.ua/

Смачні партнери фестивалю

 

Ресторан сучасної української кухні "БарМаки"

 

"Ми цінуємо традиції смаку і творимо майбутнє". БарМаки - це вишуканий ресторан із сучасною українською кухнею, що порадує неймовірно смачними стравами як любителів смачно поїсти, так і поціновувачів здорової їжі. Затишний інтер’єр, авторські коктейлі та смачний кальян на літній терасі: що ще потрібно для ідеального відпочинку у колі друзів?

Якщо ж друзі занадто зайняті, щоб скласти Вам компанію, наші бармени завжди будуть раді підтримати розмову за шотами;) А просторі зали на 120 та 35-40 чоловік та літня тераса (35 чоловік) дозволять Вам зручно та комфортно провести будь-яку особливу подію Вашого життя.
https://www.facebook.com/barmaky.rivne/