Партнери

 

Впродовж останніх років нас традиційно підтримує міський Голова м. Рівне Володимир Хомко, Управління культури та туризму Рівненського МіськвиконкомуУправління культури Волинської облдержадміністрації та Управління культури Луцької міської ради


Патронат

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку

Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку було створене у 2003 році і є єдиним дипломатичним представництвом у цьому місті. Одним із завдань консульства є сприяння розвитку двосторонніх відносин та співпраці між Польщею та Україною у всіх сферах політичного, суспільного, економічного, культурного та наукового життя (luckkg.polemb.net).

 

Партнери фестивалю


Страхова група «PZU» - 200-річні традиції страхування


Страхова Група PZU об’єднує понад 600 страхових відділень Польщі, Литви та України, понад 16 тис. співробітників та понад 200 видів страхових продуктів.

 

Група PZU є однією з найстаріших і найбільших страхових груп в Польщі з погляду премій, відповідно до PFSA, з широким спектром страхових і фінансових продуктів.

https://www.pzu.com.ua/

 

«Датагруп» - всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та дому

«Датагруп» – провідний оператор зв'язку українського ринку телекомунікацій. Сьогодні оператор є лідером у сегментах передачі даних, міжнародного транзиту трафіку та супутникового зв'язку.

Компанія надає послуги підключення до інтернету, телефонії, телебачення і відеоспостереження, передачі даних та супутникового зв’язку, а також хмарні рішення від Microsoft та захист від DDos-атак. «Датагруп» має волоконно-оптичну мережу по всій території України і є одним із лідерів за географією наданих послуг зв'язку.  
https://www.datagroup.ua/

АРАРАТ - легендарний вірменський коньяк


Поява унікального коньяку напряму пов'язана з дивовижним кліматом сонячної Вірменії. Виноградна лоза, що проростає в долині Арарат, має неперевершений вишуканий смак. Він передається коньяку. Але окрім якісної сировини на аромат і смак напою впливає технологія його приготування.

 

Назва алкогольного продукту з'явилась завдяки горі Арарат, з якою пов'язано багато цікавих легенд. Напій зміг об'єднати всі давні традиції виноробства та сучасні методи створення міцних спиртів. З такого тандему народився справді легендарний вірменський коньяк Арарат.
https://ua.araratbrandy.com/


Регіональні партнери м. Рівне

Агенція нерухомості "BORYSLAVA"


Фахівці АН «Boryslava» запропонують Вам найбільший вибір як ексклюзивних варіантів елітної нерухомості, так і житлових приміщень економ класу, орієнтованих на будь-який смак, бюджет та особисті побажання. Ми працюємо лише з перевіреними власниками нерухомості та насамперед турбуємось про затишок і комфорт наших клієнтів.

 

Підібрати якісну нерухомість - це віртуозне мистецтво. Тому ми слідуємо принципу: "Житло стає Домом тільки тоді, коли там ансамблем гратимуть одну мелодію комфорт, гармонія та любов".

 

 ПАТ "Дікергофф Цемент Україна"


Компанія "Дікергофф Цемент Україна" є членом Групи Buzzi Unicem, що разом формують конгломерат компаній світового масштабу з виробництва цементу, бетону та інертних компонентів, таких як пісок та щебінь. Головний офіс Dyckerhoff AG розташовано у м. Вісбаден (Німеччина). 


Основний вид діяльності компанії "Дікергофф", довкола якого ведуться всі інші види діяльності – це виробництво цементу, який виробляється на власних підприємствах у Німеччині, США, Люксембурзі, Чехії, Польщі, Росії та Україні. Стратегія компанії полягає у стабільному нарощуванні прибутковості, оптимізації якості та вдосконаленні продукції на засадах стійкого розвитку бізнесу.

www.dyckerhoff.com.ua/

Смачні партнери фестивалю

 

Ресторан грузинської кухні "Vinograd"

 

В Грузії день починається з аромату свіжої випічки і завершується вином, а я поважаю традиції, і кожен день починаю з випікання свіжого шоті та відкупорюю пляшку витриманого в Квеврі вина.


Ще грузини говорять: "Щоб зрозуміти людину - сядь з нею за один стіл", тому я вже накрив для тебе стіл і чекаю на порозуміння. Я - VINOGRAD, твоя Грузія в Рівному 
http://vinograd.rv.ua/

Ресторан сучасної української кухні "БарМаки"

 

"Ми цінуємо традиції смаку і творимо майбутнє". БарМаки - це вишуканий ресторан із сучасною українською кухнею, що порадує неймовірно смачними стравами як любителів смачно поїсти, так і поціновувачів здорової їжі. Затишний інтер’єр, авторські коктейлі та смачний кальян на літній терасі: що ще потрібно для ідеального відпочинку у колі друзів?

Якщо ж друзі занадто зайняті, щоб скласти Вам компанію, наші бармени завжди будуть раді підтримати розмову за шотами;) А просторі зали на 120 та 35-40 чоловік та літня тераса (35 чоловік) дозволять Вам зручно та комфортно провести будь-яку особливу подію Вашого життя.
https://www.facebook.com/barmaky.rivne/

Інформаційний партнер

 

Телеканал "UA:RIVNE" - ваш найближчий мовник.


Ми працюємо для вас і у стилі JAZZ. Щодня вже із 7 ранку журналісти телеканалу «UA: РІВНЕ» і радіо «Рівне.FM» у прямому ефірі розповідають про найважливіші і найцікавіші події регіону: інформативно, достовірно, оперативно, збалансовано. Дивіться, слухайте, аналізуйте, інформуйте, дискутуйте, підказуйте, а головне, довіряйте нам. Ми – належимо лише вам. Прямі трансляції і найяскравіші моменти ефірів – на сторінці UA: РІВНЕ у Facebook.

Долучайтесь: https://www.facebook.com/uarivnetv/

 


Регіональні партнери м. ЛуцькТранспортний партнер

ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна"

Підприємство з 100% іноземними інвестиціями по виготовленню електричних бортових кабельних систем для автомобілів. На сьогоднішній день існує 28 підприємств "Кромберг енд Шуберт" у цілому світі де працюють понад 20000 працівників. Підприємство виготовляє свою продукцію для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes).