Новини

16.08.2021

24 серпня 2021 року, “ART JAZZ Пікнік”, святковий концерт до 30-ліття незалежності України

24 серпня 2021 року о 19:30 в парку «Лебединка» поціновувачі джазу отримають змогу зануритися в неймовірно красиву музику з присмаком фольклору Полісся. Адже на відкритій сцені фестивалю “ART JAZZ 2021” вперше у спільному складі виступатимуть музиканти з

Концерт до 30-річчя незалежності України об’єднає:

 

  • Дану Винницьку (Польща) – вокал. Дана – колишня вокалістка львівського гурту “Shockolad”, одна із засновників та учасниць польського гурту “Dagadana”, що перфектно міксує джазовута електронну польську та українську народну музику.

 

Слухати Дану можна тут - https://www.youtube.com/channel/UCZHdmQaNEHsZ6x-Nxg4M5bQ

 

  • Вікторію Лелеку (Німеччина) – вокал.Вікторія – солістка україно-берлінськогогурту Leléka – гурту про джаз та любов. Музика, що створює ця красива дівчина, базується на незвично вдалому поєднанні сучасного європейського джазу, в основу якого покладено український мелос.

 

Слухати Вікторію можна тут - https://www.youtube.com/channel/UC5dpSZRdkKmtjnWYNyJarhA

 

Інструментальну частину гурту представлять одні з найкращих джазових музикантів України – Денніс Аду ( труба), Юрій Середин (клавішні), Олег Марков (ударні) та Ігор Закус (бас-гітара). Спеціальний гость – Ірина Сливчук та гурт «Сільська музика»

 

Беріть пледи, пристебніть ремені безпеки і підготуйтеся до зльоту!

Всі новини

pdf, 3.8 Mb