Новини

09.08.2014

VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» став благодійним.

VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014» став благодійним.

VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014», що по праву вважається одним з наймасштабніших культурних заходів Рівненської та Волинської областей, цього року став благодійним.

Організатори фестивалю - Рівненський джазовий клуб «Джем» та Луцький джазовий клуб, партнери та меценати дійства, а також музиканти з України, Польщі, Куби, Франції, Шотландії та США, що представлять своє мистецтво на сценах «Art Jazz Cooperation 2014», об’єднались задля мети збору коштів в підтримку Збройних Сил України та підняття духу громадян.

В Луцьку збір коштів буде спрямований на допомогу військовим із 51-ї ОМБР м. Володимир-Волинський. В Рівному благодійний джазовий фестиваль збиратиме кошти на придбання сучасних потужних радіостанцій для рівненських воїнів, аби у Збройних Сил України з‘явилась хоч одна «джазова рота» з якісним зв’язком. У більшості підрозділів, де служать рівняни, катастрофічно не вистачає радіостанції. Тому організатори фестивалю та волонтери вирішили передати зібрані кошти. 

Телефони для довідок: (050)378-82-60, м. Луцьк, 43-29-73, (067)363-34-18, м.Рівне

Учасники фестивалю «Art Jazz Cooperation 2014»:
• Квартет «Janusz Muniak & friends» (Польща – Україна);
• Джаз – дует «Олег Баковський та Святослав Гавроль» (Україна)
• “Тарас Баковський Секстет” (Куба-Україна-Польща)
• «Fat-Suit» (Шотландія);
• «Alex Renart trio» (Франція);
• Keith Dunn & Train Four Blues Band (США- Україна)

У рамках фестивалю в Рівному проходитиме виставка найкращих робіт фотоконкурсу «Джазові Емоції» та імпровізаційний малюнок “Квік Пік” за участі Юрія Журавля.

В м. Луцьк також відбудеться благодійна виставка волинських митців «Музика на полотні», пленер для художників, а також музична фотосушка для всіх охочих фотографів. 

Організатори фестивалю: Рівненська обласна громадська організація джаз-клуб «ДжЕм», Волинська обласна громадська організація «Луцький Джазовий Клуб»

Незмінні партнери заходу ― Страхова компанія «PZU Україна»; «Дікергофф Україна»; група компаній «РЕНОМЕ»; Олег Каштан.

За сприяння: Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку. Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні, Французького Альянсу м. Рівне.

Регіональні партнери фестивалю в м. Рівне: клуб «СПП (Система партнерських продаж) Рівне», ROZALINI – солодкий партнер джазового настрою.

Співорганізатори, партнери та меценати фестивалю в м. Луцьк: Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», благодійний фонд «Співдружність-Волинь», Волинська облдержадміністрація, Луцька міська рада, Волинська обласна телерадіокомпанія та Радіо «Луцьк 107.3», ТОВ «Кромберг & Шуберт», рекламна компанія «Штрих».

З детальною інформацією щодо програми та учасників фестивалю ви можете ознайомитись на офіційному сайті фестивалю "Art Jazz Cooperation" — http://artjazz.info/program. Там же можна слідкувати і за всіма фестивальними новинами. 

Акредитація журналістів – за електронною адресою artjazzmarketing@gmail.com 
(арт-директор фестивалю Олена Шульга).

Джазуймо разом!

Всі новини

pdf, 3.8 Mb