Новини

16.08.2011

Вечір джазового кіно з «Art Jazz Cooperation» 2011 та кіноцентром «ЕРА»

Вечір джазового кіно з «Art Jazz Cooperation» 2011 та кіноцентром «ЕРА»

1 вересня 2011 року о 19-30 у кіноцентрі «ЕРА»

Почалося все з того, що в перший день 20-го століття на пароплаві «Вірджинія» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик виріс і провів все своє життя на величезному океанському лайнері, що курсував між Америкою та Європою, жодного разу не зійшовши на берег. Загадковим чином навчившись грати на роялі, Денні Будманн Т. Д. Лемон 1900-й став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі.

З ним пов'язані приголомшливі історії, а його життя перетворилося на захоплюючу легенду, що в свій час надихнула італійського режисера Джузеппе Торнаторе на створення музичного кінофільму «Легенда про піаніста».

В свою чергу історія про геніального віртуоза вразила київську піаністку Машу Портнікову і спонукала до написання моноспектаклю «1900. Хороша історія», в якому брат Маші, композитор, актор та джазмен Майк Кауфман Портніков розповідає історію про джазового митця, який коли хотів – грав ДЖАЗ…

Поринути в неповторну атмосферу джазу та почути – побачити – доторкнутись до «Легенди про піаніста» у двох різних самодостатніх інтерпретаціях ви зможете, завітавши на «Вечір Джазового кіно», який відбудеться 1 вересня 2011 року о 19-30 у кіноцентрі «ЕРА». «Вечір джазового кіно» проходитиме в рамках міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation” 2011.

До насиченої програми кіно-джазового вечору будуть входити моноспектакль «1900. Хороша історія» по п’єсі Алессандро Баррікко, спілкування із режисером, композитором та актором моноспектаклю Майком Кауфманом – Портніковим та перегляд кінофільму «Легенда про піаніста»

Вартість квитків – 20 грн., їх можна замовити за телефоном  (067)240-13-01

Всі новини

pdf, 3.8 Mb